Filters
Пребарување
АГРО ГЕА

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата АГРО ГЕА се занимава со продажба на земјоделска механизација, машини, опрема, резервни делови, сервис...

- Трактори
- Комбајни
- Мотокултиватори
- Приклучна механизација

Подетално за компанијата

АГРО ГЕА

Агро Геа е претпријатие кое се занимава со продажба на земјоделска механизација и резервни делови за истата.

Компанијата е застапник на повеќе реномирани светски брендови и нашата заложба е земјоделството во нашата земја да се работи со квалитетни машини за да имаме квалитетни земјоделски производи.

agro-gea-clubeconomy
agro-gea-clubeconomy

Сервисен центар каде се врши ремонт и поправка на трактори и друга приклучна механизација
 
 

Современа продавница за резервни делови за сите земјоделски машини, трактори, фрези, плугови, силажни комбајни, косачки, цистерни...

Центар за гуми каде се врши продажба, поправка, лепење и балансирање на гуми
 
 

agro-gea-clubeconomy
agro-gea-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. 101 бб, село Желино, 1226 Тетово
Град: Тетово
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа

Документи