Filters
Пребарување
БЈУТЕЛА дооел

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

BEAUTELA Art of Beauty е ексклузивен салон за убавина кој ви нуди:

- Фризерски услуги
- Третмани за слабеење
- Третмани за нега на лице
- Маникир и педикир
- Депилација
- Обликување веѓи
- Надградба на трепки...

Подетално за компанијата

ВРЕМЕ Е ЗА РАЗУБАВУВАЊЕ

BEAUTELA Art of Beauty е ексклузивен салон за убавина, сместен во скопската населба Кисела Вода, кој за само две години од своето постоење успеа да се наметне во индустријата за стаилинг и убавина. Најнова опрема, иновативни пакети, промотивни цени...

Третмани за нега на лице

КЛАСИЧЕН ТРЕТМАН НА ЛИЦЕ наменет за темелно чистење на кожата од вишокот маснотии и наталожени мртви клетки на површината на кожата. Dermo Oxy Jet третмани со активен кислород.

ПАКЕТИ ЗА ХИДРАТАЦИЈА: Класичен третман, Третман за ревитализација и хидратација на Babor, Третмани за зајакнување на кожата од Babor.

ANTI-AGING ПАКЕТИ: Mimical control со Babor, Lift-Exspress третмани, Ултразвучен третман за лифтинг, Радиофрекфентен лифтинг.

МИКРОДЕРМОАБРАЗИЈА: Пакет за обновување и подмладување на кожата на лицето.

РЕЗУЛТАТИТЕ СЕ ВИДЛИВИ, КОЖАТА Е ПОДМЛАДЕНА И ОБНОВЕНА.

beautela-art-of-beauty-clubeconomy
beautela-art-of-beauty-clubeconomy

Третмани за слабеење

ВРЕМЕ Е ЗА ДЕТОКС

Третмани за слабеење по промотивни цени

- Елиминација на токсини

- Забрзување на метаболизмот

- Разбивање на целулит

- Согорување на масти

- Тонус и затегнување

- Редукција на обем

- Затегнување на бутови и нозе

- Намалување на обем на стомакот

Надградба на трепки

Свилените трепки за заводлив поглед

Секое снопче поединечно се надградува со специјално лепило на една природна трепка и изгледа совршено природно. Трепките се достапни во сите должини, облик и дебелина, за да може да се вклопат со вашите трепки и да изгледаат совршено природно.

beautela-art-of-beauty-clubeconomy
beautela-art-of-beauty-clubeconomy

Обликување веѓи

ЈАПОНСКО ИСЦРТУВАЊЕ НА ВЕЃИ

Новата техника на исцртување на веѓи овозможува да добиете форма на веѓите според карактеристиките на лицето. Ги ублажуваат недостатоците, истовремено ја акцентираат убавината и драматичноста на очите.

Маникир и педикир

Супер пакети за здраво стапало и нокти

Педикир + гел лак. Педикир + парафин

beautela-art-of-beauty-clubeconomy
beautela-art-of-beauty-clubeconomy

Фризерски услуги

Фризер за жени - Миење + шишање

Фризер за мажи – Миење + шишање

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Христо Татарчев бр. 1, ламела 1, локал 6 и 7,
Кисела Вода, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Macedonia


Телефони

+389 (0)70/393 022

Социјални медиуми

Лице за контакт

Рената


Мапа