Filters
Пребарување
БЛАМА МЕБЕЛ дооел

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата БЛАМА МЕБЕЛ се занимава со проектирање и производство на мебел со:

- висок квалитет
- достапни цени
- уникатен дизајн
- врвна и брза изработка

БЛАМА МЕБЕЛ дооел

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

БЛАМА МЕБЕЛ

Главната дејност на БЛАМА МЕБЕЛ е проектирање и производство на високо квалитетен модерен мебел по нарачка.

Производство на мебел за:

  • • дневни соби

  • • детски соби

  • • спални

  • • кујни

  • • елементи за ходници

  • • плакари

  • • мебел за деловни објекти

blama-mebel-clubeconomy
blama-mebel-clubeconomy

КВАЛИТЕТ

При изработката на сите наши производи употребуваме исклучиво висококвалитетни материјали, во зависност од желбите и потребите на клиентите.

Нашиот тим Ви е постојано на располагање да Ви помогне во изборот и да Ви ги препорача најповолните решенија, со цел да ги задоволи Вашите потреби за квалитетно и современо живеење, по најниска цена. Исто така, нашиот стручен тим ќе Ви понуди најдобри комбинации според Вашиот вкус, параметри и барања.

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Село Лешок, 1200 Тетово
Град: Тетово
Држава: Macedonia


Телефони

+389 (0)78/339 410

Социјални медиуми

Лице за контакт

Г-дин Мирослав