Filters
Пребарување
БОЈКОВСКИ ИНЖЕНЕРИНГ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата БОЈКОВСКИ ИНЖЕНЕРИНГ се занимава со производство на мебел од сите видови плочести материјали

- Изработка на мебел од медијапан (лакиран, бојадисан, екстра сјаен)
-
Изработка на мебел од оплеменети и фурнирани плочи од иверка

Изработуваме мебел по мерка

- Кујни
- Дневни соби
- Спални соби
- Детски соби
- Канцелариски мебел

Ентериерно уредување на деловни, угостителски и продажни објекти

БОЈКОВСКИ ИНЖЕНЕРИНГ

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

БОЈКОВСКИ ИНЖЕНЕРИНГ

БОЈКОВСКИ ИНЖЕНЕРИНГ - Свети Николе е претпријатие кое се занимава со производство на мебел од сите видови вештачки плочести материјали, како што се медијапан ( лакиран, бојадисан, екстра сјаен) и оплеменета и фурнирана иверица плочи. Фирмата почна со работа во 2001 година и сите овие години, покрај производството на мебел, учествува и во ентериерно уредување на повеќе објекти.

bojkovski-inzenering-clubeconomy

ПРОИЗВОДСТВО НА ПЛАСТИФИЦИРАН МЕДИЈАПАН

Во БОЈКОВСКИ ИНЖЕНЕРИНГ остануваат посветени на развојот, во план е да се воведе линија за производство на пластифициран медијапан, што за претпријатието ќе отвори нови перспективи и ќе им помогне подобро да одговорат на барањата на пазарот. Оваа инвестиција, воедно, е и гаранција дека за БОЈКОВСКИ ИНЖЕНЕРИНГ во иднина уште повеќе ќе се слуша и дека ова мало претпријатие ќе стане значајно име во македонската дрвна индустрија.

bojkovski-inzenering-clubeconomy

РЕАЛИЗИРАНИ ПРОЕКТИ

Списокот на објекти во чие ентериерно уредување учествувал БОЈКОВСКИ ИНЖЕНЕРИНГ е навистина долг, а од него ги издвојуваме:

  • • Општина Свети Николе

  • • Хотел Инекс Дрим

  • • Прогрес - Кочани

  • • Здружение на возачи – Кавадарци

  • • Агенција за недвижности МИЛЕНИУМ

bojkovski-inzenering-clubeconomy

МЕБЕЛ ПО НАРАЧКА

БОЈКОВСКИ ИНЖЕНЕРИНГ изработува мебел по нарачка и мерки на клиентите

Ентериерно уредување на деловни, административни, угостителски и продажни објекти

  • • Кујни со модерен и иновативен дизајн и материјали кои се тренд во светот

  • • Комоди, полици, клуб маси и други елементи за дневни соби

  • • Плакари и други елементи за спални соби, со лизгачки врати и со класично затворање

  • • Мебел од плочести материјали за детски соби

  • • Канцелариски мебел

bojkovski-inzenering-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Стар скопски пат бб,
2220 Свети Николе
Град: Свети Николе
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Киро Јованов


Мапа