Filters
Пребарување
ДЕКС ДИЗАЈН

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ДЕКС ДИЗАЈН се занимава со изработка на мебел од иверка, дрво, медијапан и изведување други столарски услуги

- Кујни
- Дневни соби
- Спални соби
- Детски соби
- Канцелариски мебел
- Дизајнирање, изработка и изведба на секаков вид ентериери

Подетално за компанијата

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. 5, бр. 43, Јурумлери, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Macedonia


Телефони

+389 (0)70/239 866

Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа