Filters
Пребарување
ХААК - СЕ ОД ДРВО

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

СЕ ОД ДРВО
ХААК е столарска работилница која се занимава со производство на:

- Внатрешни и надворешни врати по мерка
- Скали
- Натстрешници
- Надворешен мебел...

Етно ресторан ДЕДО ДИМО - пријатен амбиент, македонски специјалитети, квалитетни вина...

ЗАИНТЕРЕСИРАНИ СМЕ ЗА СОРАБОТКА СО:

Компании и поединци на кои им се потребни внатрешни врати, скалила и други производи од масивно дрво

ХААК - СЕ ОД ДРВО

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

ХААК - СЕ ОД ДРВО

ХААК е столарска работилница која се занимава со производство на уникатни производи од сите видови масивно дрво. Произведуваме најразлични парчиња мебел според мерките и желбите на потрошувачите, со премиум квалитет, во кој доминира топлината и убавината на природното дрво, како и перфекцијата во деталите и изработката на нашите мајстори.

haak-se-od-drvo-clubeconomy

ЛУКСУЗЕН ИЗГЛЕД

Столарската работилница ХААК е познат на пазарот и по квалитетот и луксузниот изглед на нашите внатрешни и надворешни врати, кои ги изработуваме по мерка, според потребите и желбите на клиентите.

haak-se-od-drvo-clubeconomy

ДИЗАЈНИРАНО И ИЗРАБОТЕНО

Нашата столарска работилница има дизајнирано и изработено и голем број скали, гелендери, деловиод енетериери, како и настрешници, перголи и најразличен мебел за надворешенна употреба.

haak-se-od-drvo-clubeconomy
haak-se-od-drvo-clubeconomy
haak-se-od-drvo-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Рашанец бр. 42, село Лескоец,
6000 Охрид
Град: Охрид
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)46/269 846

+389 (0)75/657 999

+389 (0)75 687 775 - Етно ресторан ДЕДО ДИМО 

Социјални медиуми

Лице за контакт

Горан Ангелоски


Мапа