Filters
Пребарување
АЈ СТАИЛ доо
Е-пошта: webshop@istyle.mk
Club economy

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

iSTYLE е водечки Apple Premium Reseller во Централна и Источна Европа

Низ своите 24 малопродажни објекти и интернет продавници iSTYLE нуди комплетна понуда на Mac компјутери, iPad, iPhone и iPod заедно со голем број на внимателно избрани портфолија на додатоци и софтвери.

iSTYLE е исто така и Apple Premium Service провајдер во Македонија кој нуди сервисни услуги за Mac, iPad, iPhone и Beats.

Подетално за компанијата

iSTYLE - Apple Premium Reseller

iSTYLE е водечки Apple Premium Reseller во Централна и Источна Европа. Преку своите 24 малопродажни објекти и интернет продавници iSTYLE нуди комплетната понуда на Mac компјутери, iPad, iPhone и iPod заедно со голем број на внимателно избрани портфолија на додатоци и софтвери.

Производи

Влези во светот на Apple, избери го твојот нов Mac, iPad или iPhone.

iStyle-clubeconomy
Бесплатни работилници

Најдобриот начин за да се стекнете или да го проширите Вашето знаење за Вашиот Apple уред.
 

24/7 интернет продавница

Избери производ и купи го онлајн од дома или додека сте на работа. Во текот на работната недела или за викенд.

Бесплатна
достава

Избери го твојот нов Apple производ, нарачај онлајн, а ние истиот ќе го испорачаме кај Вас во рок од 1 работен ден.

 
Сервис

Како Apple Premium Service Provider нудиме услуги за сервисирање на Apple и Beats производи.
 

Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Љубљанска бр. 4, 1000 Скопје
Продажно место iSTYLE Apple Premium Reseller во
Скопје City Mall
Град: Скопје
Држава: Македонија


Телефони

Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа