Filters
Пребарување
ШУЛА КОМЕРЦ & ТЕХНО МЕГА

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ШУЛА КОМЕРЦ & ТЕХНО МЕГА се занимава со трговија на големо и мало со:

- Бела техника и мали апарати за домаќинство
- Печки на цврсто гориво и пелети
- Електро опрема, електро материјали
- Климатизери
- Санитарии и водовод
- Железарија
- Велосипеди и мопеди

ШУЛА КОМЕРЦ & ТЕХНО МЕГА

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

ШУЛА КОМЕРЦ & ТЕХНО МЕГА

ШУЛА КОМЕРЦ – Трговија на големо и мало, салон за технички стоки, водовод, електро материјали, санитарии, железарија, со врвен квалитет од познати брендови.

ТЕХНО МЕГА – Трговија на големо и мало, салон за технички стоки, апарати за домаќинство, греење, климатизација, бела техника, делови, инструменти, опрема, велосипеди. Брендови: FAVORIT, VOX, MAX, PLAMEN INTRNACIONAL, SEVERIN, PHILIPS, FUEGO, TEFAL.

shula-komerc-tehno-mega-clubeconomy
shula-komerc-tehno-mega-clubeconomy

ШУЛА КОМЕРЦ & ТЕХНО МЕГА

  • • Печки на цврсто гориво

  • • Климатизери

  • • Бојлери

  • • Машини за перење и сушење алишта

  • • Машини за миење садови

  • • Апарати за домаќинство

  • • Правосмукалки

  • • Нова колекција на MAX велосипеди

shula-komerc-tehno-mega-clubeconomy
30 ГОДИНИ ТРАДИЦИЈА, НАЈНИСКИ ЦЕНИ

Услови за продажба на мало

Купувајте во Техно Мега

Брз кредит до 80000 денари
со отплата од 6 - 48 рати
само со лична карта.

Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Сотка Ѓорѓиески бр. 15, 7500 Прилеп
Ул. Моша Пијаде бб, Прилеп - Шула Комерц 1
Град: Прилеп
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Г-дин Роберт


Мапа

Документи