Filters
Пребарување
ТРЕЈД КНИЖАРНИЦИ И КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

ТРЕЈД КНИЖАРНИЦИ И КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ

Комплетно решение за вашите канцеларии
Повеќе од 1000 производи
Водечките брендови на едно место 

Ги задоволуваме вкусовите и на најспецифичните купували

КУПУВАЈТЕ On-line

 

Cashback World Partner 

ТРЕЈД КНИЖАРНИЦИ И КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ

Подетално за компанијата
trejd-clubeconomy
trejd-clubeconomy
trejd-clubeconomy

Подетално за компанијата

ТРЕЈД КНИЖАРНИЦИ И КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ - Лидер во струмичкиот регион и пошироко...

Е-ПРОДАВНИЦА

Нашата мисија е да помогнеме во остварувањето на целите на нашите клиенти, како и да додадеме софистицирани и нови елементи во нивното работење.

ТРЕЈД КНИЖАРНИЦИ И КАНЦЕЛАРИСКИ МЕБЕЛ е овластен дилер на ФАБРИАНО, ВАРТА, ШТЕДЛЕР, ТОЗ и на чешкиот бр. 1 бренд за канцелариски столици АНТАРЕС. Овластени дилери сме и на регионалниот бр. 1 бренд за производство на АДИНГ, ТЕРМО И ФИСКАЛНИ РОЛНИ, СИВ Охрид.

Вршиме продажба по унифицирани цени на издавачките куќи ТОПЕР, ТРИ, ТАБЕРНАКУЛ и ПРОСВЕТНО ДЕЛО.

ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ е прво биро за финансиски консалтинг во струмичкиот регион и едно од првите во Македонија. Единствени сме во струмичкиот регион со сите услуги и лиценци од финансискиот консалтинг.

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Ленинова бр. 14, 2400 Струмица
Град: Струмица
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа