Filters
Пребарување
ТА ВЕЛ-ЈАН бр.1

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Туристичка агенција ВЕЛ-ЈАН 25 години со Вас

- Туристички аранжмани
- Хотелско сместување
- Летување
- Зимување
- Празнични аранжмани
- Екскурзии
- Саеми и конгреси
- Авионски и автобуски билети

Подетално за компанијата

ta-vel-jan-clubeconomy
 
25 години со Вас

Туристичка агенција ВЕЛ-ЈАН

 

- Туристички аранжмани

- Хотелско сместување

- Летување

- Зимување

- Празнични аранжмани

- Екскурзии

- Крстарења

- Саеми и конгреси

- Најевтини авионски билети за цел свет

- Автобуски билети за цела Европа

Пакет аранжмани во БАНСКО по најповолни цени

ДУБАИ - Бидете дел од незаборавно патување во еден од најлуксузните градови во светот по најповолни пакетни цени

ПОПУСТИ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ – Дозволете си незаборавен одмор и релаксација во најдобрите хотели во Бугарија. Аражмани за ЗИМА 2019/2020 по најповолни цени и попуст за рана резервација и до 30 отсто

Се надеваме дека и оваа година ќе ја најдете понудата од вашите соништа и ќе ни дозволите ние да ја реализираме. За вас имаме подготвено пакети за ЗИМУВАЊЕ / ЛЕТУВАЊЕ на повеќе познати дестинации. Исто така, имаме и празничните понуди на кои не можете да останете рамнодушни и кои доколку ни верувате и одлучите да патувате со нас, ќе ги паметите целиот свој живот по убавините.

СЕ ШТО ТРЕБА ДА НАПРАВИТЕ Е ДА НИ СЕ ЈАВИТЕ И ДА РЕЗЕРВИРАТЕ!
Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Димитар Влахов бр. 118, 2300 Кочани
Подружница во Скопје
Ул. Лермонтова бр. 3/4, 1000 Скопје
Град: Кочани
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Димитар


Мапа