Filters
Пребарување
ВЕЛВИЦИА РЕСТОРАН

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Ресторанот ВЕЛВИЦИА е култно место во Гевгелија со модерен ентериер и прекрасна кујна со македонски и европски специјалитети. Во рамките на ресторанот работи и мотел и Lounge bar

Шпедиција ИРЕНА ТРЕЈД – Транспортни услуги во Македонија и странство. МЕЃУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ со церада и контејнер

Бистро за здрава храна FRESH & GO со свежи салати, интегрални сендвичи, сирови десерти, сокови, смути, кафе...

ВЕЛВИЦИА РЕСТОРАН

Подетално за компанијата
irena-trejd-clubeconomy

Шпедиција Ирена трејд

Транспортни услуги во Македонија и странство
МЕЃУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ - ЦЕРАДА И КОНТЕЈНЕР
 

Facebook
fresh&go-clubeconomy

Fresh&Go

Бистро за здрава храна каде можете да најдете свежи салати, интегрални сендвичи,сирови десерти, сокови, смути и кафе. Единствени во нашиот град. Вршиме достава.

Facebook

Подетално за компанијата

 
FRIENDLY PLACE FOR GOOD FOOD

Lounge Bar & Restaurant VELVICIA

 

Lounge Bar & Restaurant VELVICIA е место кое ви нуди одмор, забава вкусна храна, забавно катче за најмладите... Lounge Bar & Restaurant VELVICIA е култно место во Гевгелија во кое ќе најдете богато мени на најразлични спецјалитети: салати, скара, пици, тестенини, морска храна, риба и врвот на секоја елитна македонска кујна, специјалитети од фурна, од кои ги издвојуваме: несекојдневното прасечко и јагнешко печење, печените ребра, печениот сом и печениот крап.

Што се однесува за рибните специјалитети ви предлагаме да ја вкусите нашата салата од морски плодови, специјалитетите од свежа морска риба, како и навистина посебната пастрмка која, покрај тоа што е од чистите планински беровски води, е подготвена на специјален начин од нашиот Шеф.

Lounge Bar & Restaurant VELVICIA има модерен ентериер, исклучителна услуга, пространа тераса, голем избор на разновидни пијалаци, сортни вина... Во склоп на ресторанот работи мотел и Lounge bar.

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Вардарски рид бр. 34, 1480 Гевгелија
Град: Гевгелија
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа