Filters
Пребарување
ВИАЛ дооел

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Модната конфекција ВИАЛ се занимава со производство на сите видови маици од 100% памук. Достапни сите величини и бои

- Маици со кратки ракави
- Поло моици

Одличен квалитет, супер цена, достава до дома

Подетално за компанијата

Модна конфекција ВИАЛ

Модната конфекција ВИАЛ дооел Виница се занимава со производство на сите видови маици со кратки ракави, од 100% памук, со врвен квалитет. Мајците ги изработуваме во сите величини, S, M, L, XL и XXL, во голем избор на бои. За поголеми нарачки можеме да изработиме маици и во боја според желбите на нарачателот. Маиците што ги произведува Модната конфекција ВИАЛ се идеални за за брендирање и секаков вид печатење на текстил.

vial-vinica-clubeconomy
vial-vinica-clubeconomy

ПРОИЗВОДСТВО НА ПОЛО МАИЦИ

ВИАЛ Виница произведува и поло маици, исто така, од 100% памук, со врвен квалитет. И поло маиците ги изработуваме во сите величини, S, M, L, XL и XXL, во голем избор на бои, а постои и можност за избор на боја според желбите на нарачателот, за поголеми нарачки. Квалитетот на нашите поло маици е идеален за брендирање со везење.

квалитетни материјали

Во производството на двата вида маици ВИАЛ користи исклучиво квалитетни материјали. Потврда за нашата посветеност кон купувачите е фактот што компанијата постои од 1998 година. Организираме и достава до купувачите. за купување на минимум 10 маици со краток ракав или минимум пет поло маици.

vial-vinica-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Пиринска бр. 31, 2310 Виница
Град: Виница
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)71/857 727

Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа