Filters
Пребарување
АЛБАТРОС доо

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Модната конфекција АЛБАТРОС се занимава со производство и продажба на машки и женски кошули. На своите клиенти им нудиме:

- Модни кошули
- Кошули по мерка / Custom made програма
- Деловни униформи
- Lon и производство на готов производ
- Везење
- Изработка на шаблони

Производство на 80.000 кошули месечно, кои се пласираат во 20 земји во светот

 

Подетално за компанијата

ALBATROS

ALBATROS е модерна текстилна компанија за производство на висококвалитетни машки и женски кошули. Ткаенините со исклучителен квалитет и врвната техника на производство резултираат со премиум производ кој е веќе добро познат кај потрошувачите.

Види повеќе
400x270

80 000 КОШУЛИ МЕСЕЧНО

ALBATROS е приватен семеен бизнис и по 20 години постоење, денес од производство излегуваат повеќе од 80.000 кошули месечно, чии крајни дестинации се повеќе од 20 европски и прекуоекански земји. Најважните наши дестинации се: Германија, Швајцарија, Холандија, Белгија, Англија, Шведска, САД, Канада и Австралија.

Види повеќе
400x270

МАКЕДОНСКИ БРЕНД

Долгогодишното искуство и успехот кој го реализиравме на странскиот пазар, не натера да размислуваме нашите висококвалитетни производи да бидат достапни и за македонските потрошувачи. Овие желби денес се ралност преку брендот ALBATROS, веќе етаблиран македонски бренд за премиум машки и женски кошули.

Види повеќе
400x270
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Железничка бр.21,
2000 Штип - Производство
Ул. Димитриja Чуповски бр.13, Скопје - Продажен салон
Град: Штип
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Марина Миладинова


Мапа

Документи