Filters
Пребарување
АЛФИ БИ КОМПАНИ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговска компанија која се занимава со малопродажба на стоки за широка потрошувачка. Располагаме со два АЛФИ ТЕХНОЦЕНТРИ, во Куманово и Скопје, во кои ќе најдете повеќе од 50.000 производи за сечиј вкус: бела техника, аудиои и видео опрема, греење и ладење, апарати за домаќинство, нега и убавина, спорт и рекреација, електро материјали, осветлување, санитарии, ламинати, авто програма, ПВЦ столарија, алати, се за градина, домаќинство, текстил...

СЕРТИФИКАТИ

ISO 9001:2015

АЛФИ БИ КОМПАНИ

Подетално за компанијата

АЛФИ КЛУБ ЧЛЕН?

НАЈАВИ СЕ ЗА ДА ГИ ИСКОРИСТИШ СИТЕ ПОВОЛНОСТИ

            

Подетално за компанијата

Реномираната трговска компанија АЛФИ БИ КОМПАНИ на македонскиот пазар успешно постои повеќе од 30 години и секојдневно успешно ја гради својата приказна која започна далечната 1990 година. Во своите два АЛФИ ТЕХНОЦЕНТРИ, во Куманово и во Скопје, располага со над 50.000 производи за сечија потреба и сечиј вкус. Од огромниот асортиман со кој располагаме, нашите потрошувачи имаат можност да купуат и преку 150 производи од нашиот бренд FABBYGO и да се уверат во нивниот квалитет. Освен квалитетни производи, нудиме и ниски цени, бидејќи добрата цена се уште ја има главната улога во спротивставувањето на конкуренцијата и превземањето на поголем дел од пазарот. Еден од главните аспекти на нашиот маркетинг е создавање уникатен начин, пат за ефикасна продажба, различен од оној на нашата конкуренција, а истовремено ефикасен и ефективен на долги патеки и во привлекувањето на нови потрошувачи, кои ќе ни бидат главната движечка сила за поголем растеж и подобра продажба.

alfi-bi-clubeconomy

ТВ/Аудио/Видео

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

Бела Техника

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

ГРЕЕЊЕ И ЛАДЕЊЕ

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

Апарати за домаќинство

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

Апарати за нега и убавина

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

Спорт и рекреација

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

Осветление и електроматеријали

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

Ламинати и подови

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

Туш кабини и санитарија

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

ПВЦ Столарија

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

РАЧЕН И ЕЛЕКТРИЧЕН АЛАТ

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

АВТОКОЗМЕТИКА И АВТОГАЛАНТЕРИЈА

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

СЕ ЗА ВАШАТА ГРАДИНА

Види повеќе
alfi-bi-clubeconomy

ДОМАЌИНСТВО И ТЕКСТИЛ

Види повеќе
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. 7, бр. 16, 1300 Куманово
Град: Куманово
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Александра Серафимовска


Мапа

Документи