Filters
Пребарување
АТЛАНТИК КОМЕРЦ доо

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

АТЛАНТИК КОМЕРЦ  -  ЦАРСТВО НА ИГРАЧКИ

- Играчки, бижутерија, очила, женски чанти
- Летна програма (базени, гуми, душеци, чамци)
- Детски колички на струја
- Ранци

НОВА ПРОДАВНИЦА НА МЛЕЧЕН ТАФТАЛИЏЕ ВО СКОПЈЕ!

АТЛАНТИК КОМЕРЦ доо

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

АТЛАНТИК КОМЕРЦ

Компанијата АТЛАНТИК КОМЕРЦ е основана во 1990 година и е лидер во увоз и дистрибуција на најдобрите играчки за деца и на бебешка опрема. АТЛАНТИК КОМЕРЦ е генерален дистрибутер на реномираниот светски бренд за базени и летна опрема INTEX. Компанијата во својата листа на соработници, која опфаќа повеќе од 1500 активни фирми, ги вбројува и најголемите маркетите во Македонија, како што се Tinex, Vero, Carrefour, Merkur, Tush, Hubo, KitGo...

atlantik-fm-clubeconomy

ПРОИЗВОДИ

Покрај со овие производи компанијата се занимава и со продажба на:

  • • Играчки

  • • Очила

  • • Украси

  • • Часовници

  • • Рачни часовници

  • • Бижутерија

  • • Чадори...

Сите наши производи се со врвен квалитет и гарантирано претставуваат најдобар избор за понудената цена.

atlantik-fm-clubeconomy
atlantik-fm-clubeconomy

ИНФРАСТРУКТУРА

Ако сакате успешен бизнис, единствената работа што треба да ја направите е да не посетите. Имаме повеќе од 450 редовни клиенти од Македонија и регионот за кои се грижи добро обучен тим, арасполагаме и со соодветна ифраструктура, која се состои од:

  • • Изложбен салон / 600 м²

  • • Магацини / 1500 м²

  • • Продавница / 250 м²

ЗАДОВОЛНИ КУПУВАЧИ

Благодарение на изборот и квалитетот на производите што ги нудиме на пазарот, АТЛАНТИК КОМЕРЦ е водечка компанија во оваа област во Македонија. Производите ги увезуваме директно од нивните производителите во Кина, Тајланд, Тајван, Индија, Бразил, Индонезија, Италија, Чешка, Грција, Србија, Црна Гора, Германија...

Сакаме да потенцираме дека не е лесно да се биде лидер во некоја област, дури ни на мал пазар како што е македонскиот. Ние успеавме во тоа, но никогаш не може да се биде целосно задоволен. Задоволни ќе бидеме само ако секој ден успеваме да најдеме нешто со што ќе бидеме уште подобри, со единствена цел да имаме успешни клиенти и што поздоволни купувачи.

atlantik-fm-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Никола Мартиновски бр. 79, (кај полициската станица Бит Пазар),
П. Фах 498, 1000 Скопје
Продавница
Бу. Кузман Јосифовски Питу,
ТЦ Скопјанка, сутерен , Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа

Документи