Filters
Пребарување
БИОКОМ ТРЕНД дооел

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата БИОКОМ ТРЕНД дооел е лидер во понудата на современи и иновативни решенија за безбедност и хигиена на суровини, крајни производи и работни површини

Безбедно производство и дистрибуција на квалитетна храна

СЕРТИФИКАТИ

HACCP

ЗАИНТЕРЕСИРАНИ СМЕ ЗА СОРАБОТКА СО:

Млекопреработувачки претпријатија, Месо, јајца, риба и морска храна, конзерви. Алкохолни и безалкохолни пијалоци. Производство на леб, житни култури, фурни, слаткарницa, Лаборатории, фармација, За фармерот, стадото и ветеринарниот лекар, Здравствени установи, Хотели, ресторани, места за брза храна, Продавници, магацини, аптеки, за дома, Козметика

БИОКОМ ТРЕНД дооел

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

Компанијата Биоком Тренд ДООЕЛ е дел од Биоком групацијата, присутна на пазарот во Македонија од Јули 2011 година е една од водечките компании во делот на продажбата на производи наменети за прехранбената индустрија, медицина, ветерина, хотели и ресторани. Биоком на ниво на групација е присутна во повеќе земји што овозможува чекор понапред во следењето на светски трендови. Во Биоком работи високо мотивиран и квалификуван кадар, со особено искуство во областа на својата професионална распределба, кои несебично го користат своето знаење во насока на пронаоѓање на соодветните идеални решенија за потребите на клиентите. Сведоци на нашата долгогодишна работа се компании како Битолска млекара, Здравје Битола, Бучен Козјак, Вемилк, Идеал Шипка, Трница, Осогово Милк, Малешево Милк, Витаминка, Брилијант, Макпрогрес, Тиквеш, Визиана, Вивакс, Галафарм,...

biokom-trend-clubeconomy
biokom-trend-clubeconomy
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Методија Шаторов Шарло бр. 26/2-6, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Емилија Здравковски


Мапа