Filters
Пребарување
ДЕРМА ПЛУС ПЗУ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

ДЕРМА ПЛУС -  ДЕРМАТОЛОШКИ УСЛУГИ ЗА НЕГА И РАЗУБАВУВАЊЕ

Дијагноза, консултација, третман, интервенција.
Се за здрава и беспрекорна кожа.

РАБОТНО ВРЕМЕ: 10:00 до 20:00 (од понеделник до петок)
                              10:00 до 15:00 (во сабота)

Закажете термин на +389 (0)2 2 44 66 00

СЕРТИФИКАТИ

Restylane
Revanese
Botox
Asclepion/Germany - Сертификат за ласерски третман

УСЛУГИ

derma-plus-pzu-clubeconomy

ТРЕТМАН ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ СТРИИ
 
Повеќе »

derma-plus-pzu-clubeconomy

ТРЕТМАН ЗА ПОДМЛАДУВАЊЕ
 
Повеќе »

derma-plus-pzu-clubeconomy

ТРЕТМАН ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ УСНИ
 
Повеќе »

derma-plus-pzu-clubeconomy

ТРЕТМАН ПРОТИВ БРЧКИ
 
Повеќе »

derma-plus-pzu-clubeconomy

ТРЕТМАН ЗА СЛАБЕЕЊЕ
 
Повеќе »

derma-plus-pzu-clubeconomy

ТРАЈНА ЕПИЛАЦИЈА
 
Повеќе »

derma-plus-pzu-clubeconomy

ТРЕТМАН ПРОТИВ ПРЕКУМЕРНО ПОТЕЊЕ
 
Повеќе »

derma-plus-pzu-clubeconomy

ТРЕТМАН ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСА
 
Повеќе »

derma-plus-pzu-clubeconomy

ДИЈАГНОСТИКА И ЛЕКУВАЊЕ НА ПОЛОВО ПРЕНОСЛИВИ БОЛЕСТИ
 
Повеќе »

derma-plus-pzu-clubeconomy

ТРЕТМАНИ ЗА ЛИЦЕ И АКНИ
 
Повеќе »

derma-plus-pzu-clubeconomy

ОТСТРАНУВАЊЕ НА ПУКНАТИ КАПИЛАРИ И ВЕНИ
 
Повеќе »

derma-plus-pzu-clubeconomy

ДЕТСКИ ДЕРМАТОЛОШКИ ПРЕГЛЕД
 
Повеќе »

derma-plus-pzu-clubeconomy

ДИЈАГНОЗА И СЛЕДЕЊЕ НА БЕМКИ
 
Повеќе »

derma-plus-pzu-clubeconomy

ОТСТРАНУВАЊЕ НА БРАДАВИЦИ И КОЖНИ ИЗРАСТОЦИ
 
Повеќе »

Подетално за компанијата

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ДЕРМА ПЛУС

Без разлика дали имате потреба од дијагноза, интервенција, третман или само консултација, љубезниот персонал, современата апаратура и пријатниот амбиент, ќе придонесат да се чувствувате удобно и релаксирано, со потребната приватност.

Совети
derma-plus-clubeconomy
derma-plus-clubeconomy

ТРЕТМАНИ

ИСПИТУВАЊА И ПРЕГЛЕДИ

Испитувањата за рак на кожата преставуваат важен дел од практиката на ДЕРМА ПЛУС. Докторите во нашиот тим се експерти во идентифиување и лекување на целиот спектар проблеми на кожата.

ТРЕТМАНИ СО РАДИОБРАНОВИ

Современ третман, со прецизност подобра од хируршки нож, кој делува само на делот од кожата кој треба да се третира и речиси и да не остава траги. Ефикасен во лечење на повеќето кожни состојби, но и при корекција на лузни.

Услуги
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Бул. Јане Сандански бр. 84-3/5,
1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Прим. Др Коста Цветковиќ - дермато-венеролог


Мапа