Filters
Пребарување
ЕККО ПРОМ

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ЕККО ПРОМ се занимава со: 

- Продажба на нови и половни авто делови за AUDIVWSEATŠKODA
- Располагаме со повеќе од 10.000 нови и повеќе од 15.000 половни артикли
- Оригинални авто делови, едногодишна гаранција
- Официјален дистрибутер за SWAG

БРЕНДОВИSWAGMISFATHENGST, KM GERMANY
LUKBOSCHVAGMETELININACASTROL

Подетално за компанијата

Авто делови ЕККО две децении со Вас!

• Авто делови ЕККО е специјализирана продавница за VW, AUDI, SEAT и ŠKODA.

• Авто делови ЕККО е главен увозник на производите на компанијата SWAG, за сите делови има една година гаранција.

• Авто делови ЕККО располага со нови и половни делови и за најновите возила.

• Авто делови ЕККО во секој момент располага со повеќе од 10.000 нови артикли и повеќе од 15.000 половни артикли.

Види повеќе
ekko-prom-clubeconomy

ПРОДАЖЕН САЛОН

Компанијата има модерно опремен продажен салон, во кој покрај резервни авто делови, има и голем избор на авто козметика, дополнителна опрема, акумулатори, гуми, моторни масла од познати светски производители.

Види повеќе
ekko-prom-clubeconomy

БРЕНДОВИ

Брендови чии производи во секој момент можете да ги најдете кај нас: SWAG, MISFAT, HENGST, KM GERMANY, LUK, BOSCH, VAG, METELIN, INA, CASTROL...

Види повеќе
ekko-prom-clubeconomy
Ви благодариме на довербата!
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Лазар Трпевски 88, 1000 Скопје
Град: Скопје
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа

Документи