Filters
Пребарување
ФРАТЕЛИ ГРУП

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Компанијата ФРАТЕЛИ ГРУП се занимава со производство на картонска амбалажа

- Сите видови кутии (обични, штанцани, каширани), за пакување на пици, пастрмаилии, торти, ролати...
- Картонски гајби од трослојна и петослојна лепенка

Mожност на печатење во две бои

 

Подетално за компанијата

 
картонска амбалажа

ФРАТЕЛИ ГРУП

 

Компанијата ФРАТЕЛИ ГРУП – Велес изработува картонска амбалажа - сите видови на кутии (кутии за пица, пастрмајлија, торти, ролати…), подметачи, гајби од трослојна и петослојна лепенка.

Произведуваме класични американ кутии, штанцувани кутии, каширани кутии и гајби во различен дизајн, со можност за печатење во две бои.

  • • Класични кутии со димензии од 200 до 2000мм

  • • Штанцувани кутии

  • • Каширани кутии

  • • Гајби од трослојна и петослојна лепенка, во различни форми и димензии.

Целото производство на ФРАТЕЛИ ГРУП, како и продажбата се одвива за познати купувачи според добиени нарачки, согласно бараните димензии, квалитет и други специфични барања на клиентите.

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Васа Кошулчева бр. 46, 1400 Велес
Град: Велес
Држава: Macedonia


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа