Filters
Пребарување
ГАМА ДИЗАЈН

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

ГАМА ДИЗАЈН произведува:

- Високо квалитетни палети, сертифицирани, во сите димензии
- Дрвени кошови-палети за сите намени
- Елементи од буково дрво 
- Пелети од буково дрво
- Парење на дрво

Подетално за компанијата

ГАМА ДИЗАЈН

Компанијата ГАМА ДИЗАЈН има повеќе од петнаесет години искуство во индустријата за преработка на дрво. Со гордост можеме да кажеме дека нашата долгорочна инвестиција, квалитетна и напорна работа сега се исплатува. Ние сме добро познат бренд на пазарот и меѓу најголемите производители на палети и друга дрвена транспортна амбалажа во Македонија.

gama-design-clubeconomy

Зошто да ги одберете палетите на ГАМА ДИЗАЈН

• Најквалитетни палети, со жиг и сертификат.

• Во сите димензии, за сите намени.

• Брза изработка и брза испорака.

• Конкурентни цени.

• Сертификат број #31.

Опремени сме со најмодерни машини и алати за работа на една модерна пилана, од машини за примарна обработка на дрво, до машини за производство на најразлични елементи од дрво, компресори, воздушни пиштоли на коилирани клинци, парилница и се што ни е потребно за да испорачаме квалитетен производ за многу кратко време.

gama-design-clubeconomy
gama-design-clubeconomy

ПРОИЗВОДСТВО

• Високо квалитетни палети, сертифицирани, во сите димензии

• Дрвени кошови-палети за сите намени, мали и големи

• Елементи од буково дрво за фабрики за мебел, столици, маси или било кој тапациран мебел

• Дрвени видиковци, куќички, надсрешници

• Пелети од буково дрво, направени само од отпадоците што ни остануваат при обработката на буковото дрво, без употреба на лепило или други адитиви. 100% буково дрво.

УСЛУГИ

• Парење на дрво, сопствен објект за парење на дрвото за да добиеме врвен квалитет

ГАМА ДИЗАЈН - Ваш партнер од доверба!
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Село Петралинци бб, 2430 Струмица
Град: Струмица
Држава: Македонија


Телефони

+389 (0)71/205 089

Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа