Filters
Пребарување
ХОТЕЛ СИРИУС SPA & WELLNESS

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

ХОТЕЛ СИРИУС SPA & WELLNESS 4+ SUPERIOR ХОТЕЛ

Најдоброто место за Вас

Хотел Сириус Spa & Wellness - Струмица е лоциран во Југоисточниот регион на Република Македонија, во мирна и тивка средина, на само 1,5 км од центарот на Струмица, 160 км од Скопје, 30 км од макодонско-грчката и 20 км од македонско-бугарската граница. Опкружен со природна убавина, хотелот е пријатно место за одмор, забава и рекреација преку целата година

ХОТЕЛ СИРИУС SPA & WELLNESS

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

 • Хотел Сириус Spa & Wellness - Пријатен престој, одмор, забава и релаксација преку целата година

  hotel-sirius-clubeconomy

  Хотел Сириус Spa & Wellness - Струмица е лоциран во Југоисточниот регион на Република Македонија, во мирна и тивка средина, на само 1,5 км од центарот на Струмица, 160 км од Скопје, 30 км од макодонско-грчката и 20 км од македонско-бугарската граница. Опкружен со природна убавина, хотелот нуди пријатен престој, одмор, забава и рекреација преку целата година.

  Најдобар избор за сместување

  Хотелот Сириус има 116 модерно опремени соби. Собите имаат тераси со поглед кон блиската планина и убаво уредениот парк и базените. Сите соби се опремени со: безжичен интернет, кабловска телевизија, директна телефонска линија, мини бар, фен за коса.

Уживајте во богатиот вкус на традиционалната македонска и интернационалната храна, подготвена од нашите врвни кувари.
Ресторани

 • Spa & Wellness - Bистинско место за одмор и релаксација

  hotel-sirius-clubeconomy

  Хотел Сириус располага и со Spa & Wellness Центар на површина од 1500 м2. Во овој мал рај ќе заборавите на сите грижи и ќе си го посветите заслуженото време. Ви ги нуди следниве содржини: затворен базен, џакузи, парна бања, турска бања, солена бања, финска сауна, инфраред сауна, фитнес, 6 соби за масажа, 2 соби за луксузни ритуали и третмани.

  Летен базен

  За време на летниот период, Хотел Сириус Ви нуди пријатно освежување на двата надворешни базени. Разладете се со некој од нашите коктели.

 • Бизнис состаноци - Идеално место за Вашите бизнис средби, конгреси, семинари и други настани

  hotel-sirius-clubeconomy

  Бизнис клуб
  со капацитетдо 40 лица

  • • LCD проектор

  • • Платно за проектирање 

  • • Флип чарт

  • • Wi-fi интернет

  • • Софистицирана опрема за озвучување

  • • Микрофони

  Конференциска сала
  со капацитет до 250 лица

  • • LCD проектор

  • • Платно за проектирање

  • • Флип чарт

  • • Софистицирана опрема за озвучување

  • • Wi-fi интернет

  • • Конференциски и безжични микрофони

Содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: 2400 Струмица, Македонија
Град: Струмица
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа