Filters
Пребарување
ХОТЕЛ УРБАНИСТА

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

Добредојдовте во URBANISTA - Boutique Hotel

Вашето омилено место во Штип, вашиот омилен хотел за престој во овој мал, но прекрасен град. Со пријателски персонал, убави соби со многу удобности... не можете да добиете подобро од URBANISTA за вашите потреби.

Oдбравме комбинација од најдобрите македонски архитекти и најдобриот италијански мебел, за пријатен и удобен престој во URBANISTA

Фабрика ЛАРС производство на премиум ајвар ПЕРУСТИЈА

ХОТЕЛ УРБАНИСТА

Подетално за компанијата

Подетално за компанијата

 
Токму она што Ви треба секој ден

URBANISTA - Boutique Hotel

 

URBANISTA - Boutique Hotel е комбинација на решенија од најдобрите македонски архитекти и најдобриот италијански мебел, со што создадовме идеално место за пријатен и удобен престој. Хотелот е сместен во центарот на Штип, има 12 климатизирани соби и три луксузно опремени апартмани со одличен поглед. Сите соби се опремени со телефон, кабелска телевизија, бесплатен супер брз WiFi, мини-бар, климатизација, фен и имаат сопствена тераса. Хотелот располага со модерен конгресен и фитнес центар и има сопствен паркинг простор.

Персоналот на URBANISTA ќе се потруди да ги задоволи сите ваши потреби за време на престојот. Покрај основните удобности што ги нуди URBANISTA, секоја соба располага со антибактериски душеци со 7 зони на притисок на кои ќе се разбудите свежи и наспани. Обезбедена е 24 часовна собна услуга.

Резервирај

URBANISTA Ресторан & Бар

Ресторанот „a la carte“ и аператив барот нудат богат избор на национални и интернационални специјалитети. Тука може да уживате во вкусови од целиот свет. Но, искуството не би било целосно без широк асортиман на високо-квалитетни вина. Запознај го Штип преку добрата традиционална штипска храна.

Ајвар „Перустија“

 

Производство

Фабриката ЛАРС од Штип го произведува ајварот ПЕРУСТИЈА со премиум квалитет. Под брендот ПЕРУСТИЈА во моментов се произведува ајвар со пет различни вкусови: благ, лут, екстра лут, зелен ајвар и жолт ајвар.

Facebook
ajvar-perustija-clubeconomy
 

Извоз

Ајварот „ПЕРУСТИЈА се извезува во повеќе од 20 земји ширум светот. Ајварот е достапен  во САД, Канада, Нов Зеланд, Австралија, Холандија, Германија, Србија, Хрватска, Босна и Херцеговина...

perustija.com
Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Васил Главинов 16, 2000 Штип
Град: Штип
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт
Мапа