Filters
Пребарување
ВЕНЕЦИЈА

ОСНОВНА ДЕЈНОСТ

ВЕНЕЦИЈА - Издавачка куќа, печатница и книжарница

НОВО 
- Турско - Mакедонски речник 

- Македонско - Tурски речник
- Тетратки

Увоз и продажба на покани за свадби SEDEF

Подетално за компанијата

ИЗДАВАЧКА КУЌА

ВЕНЕЦИЈА

Содржините, графичките и техничките решенија изработени од тимот на Club Economy се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови и графичко-техничките решенија е казниво со закон.

Контакт информации

Адреса

Улица: Ул. Иво Лола Рибар бр. 84, 2000 Штип
Град: Штип
Држава: Македонија


Социјални медиуми

Лице за контакт

Данче Цецова


Мапа