ПРЕБАРАЈ ФИРМА
Filters
Пребарување
 
RSS

Постови на блог со 'кристијано роналдо' ознаки

Кристијано Роналдо како парче багаж?
Кристијано Роналдо како парче багаж?

American Tourister, еден од најголемите брендови за куфери, го ангажираше фудбалерот Кристијано Роналдо во својата нова кампања